Tarieven per postbus nummer
| A | in de Morgen bezorgen op uw kantoor vanuit de POSTNL Vroege afhaling | € 3.65 per dag | |||
| B | in de Middag afhalen van uw post op uw kantoor tussen 16.00 en 17.30 uur en aansluitend afleveren op hetr POSTNL verdeelcentrale in Alkmaar | € 3.65 per dag | |||
| A + B | Bezorgen (A) en Afhalen (B) op 1 dag | € 6.80 per dag | |||
| C | Zaterdag In de ochtend bezorgen op uw kantoor | € 5.50 per ochtend | |||
| D | Toeslag per 5 km v.v. vanaf laatste postroute gebied indien uw kantoor buiten onze postroutes ligt b.v. Postbus in Alkmaar en kantoor in Heerhugowaard of Langedijk. of bij legen fysieke postbus | € 1.05 bij ochtend of middag post | |||
| Bovenstaande tarieven zijn gebaseerd op maximaal 2 postkratten of 1 postzak per rit
en zijn alleen geldig tijdens normale postroute. |
|||||
| Extra | Rode Postbakken | € 0.50 per postkrat | |||
| Blauwe Postbakken | € 0.75 per postkrat | ||||
| Postzakken | € 1.85 per postzak | ||||
| Postrit voor aanleveren lege emballage. | € 12.85 per rit | ||||
| Postrit Bij Bezorgen (2e aanbieding). | € 12.85 per rit Normale aanbieding wordt wel doorberekend | ||||
| Postrit Bij Afhalen post op afwijkend tijdstip dan onze postronde. | € 12.85 per rit Normale aanbieding wordt Niet doorberekend | ||||
| Postrit | Indien de af te halen post meer is dan de gewoone hoeveelheid en er dus een grotere auto voor nodig is. | € 12.85 per rit Indien vooraf gemeld wordt de Normale aanbieding Niet doorberekend Indien niet gemeld wordt ook de normale kosten door berekend. |
|||
| Bovenstaande tarieven zijn exclusief de wekelijks aangepaste brandstof toeslag: | |||||
| Brandstoftoeslag | brandstoftoeslag wordt berekend over het percentage verschil tussen de diesel prijs van januari 2004 en huidige prijs.. | 29.2 % | |||
| Onze tarieven worden jaarlijks op 1 januari met het geldende inflatiepercentage verhoogd: | |||||
| Onze postroutes: | |||||
| Alkmaar Zuid | Boekelermeer en Stad | ||||
| Alkmaar Noord | Bergermeer,Beverkoog en Technopark | ||||
| Heerhugowaard | De Mossel, Zuiderdel, Breekland, St-Pancras, Zandhorst I en II, Beverland, De Vaandel | ||||
INCASSO
Voor het gebruikmaken van onze Postbus service, dient u toestemming tot Incasso van onze notas te geven. Hiervoor dient u bij aanmelden als nieuwe klant( zie linker kolom) uw bankrekening (IBAN) in te vullen en tenaamstelling van de rekening waarvan wij mogen incasseren. Wij incasseren op Wekelijkse basis ( u krijgt dan als de week is afgelopen, een nota van onze werkzaamheden van de afgelopen week en deze wordt dan geincasseerd.) Moeten wij voor U meerdere postbussen legen, dan krijgt u wekelijks een specificatie per postbus, voor het nazien van onze werkzaamheden van die week en tevens een verzamelnota van de openstaande specificaties die dan in die week worden geincasseerd.BEZORGEN (legen postbussen)
Bij het aanmelden voor onze postbusservice dient u aan tegeven op welke dagen wij uw postbus in principe dienen te legen.
Deze z.g. bezorg ochtenden kunt u indien gewenst tijdelijk of definitief wijzigen door ons dit uiterlijk de dag ervoor per mail te bevestigen.
U ontvangt van ons een bevestiging.
Indien Wij geen post in Uw postbus vinden, sturen wij u een Mail dat de postbus leeg is. (De kosten worden wel berekend)
AFHALEN (Uw post bezorgen bij POSTNL)
Bij het aanmelden voor onze postbusservice dient u aan te geven op welke dagen wij uw post in principe dienen op te halen.
Deze z.g. Afhaal middagen kunt u indien gewenst tijdelijk of definitief wijzigen door ons dit uiterlijk op de dag tot 15.00 uur, per mail te bevestigen.
U ontvangt van ons een bevestiging.
Indien Wij geen post ophalen berekenen wij geen kosten.
